«

»

Srp 29 2016

Print this Příspěvek

Chcete si koupit osvětlení nástěnné nebo lampy?

b13025c9fbfc5126b774dccf1a0e6c53Stále více lidem připadá aktuální trend v zařízení našich bytů studený a neosobní. Převaha lesku, bílé barvy, mnoho prvků chromovaných a jako hlavní materiál sklo či nerez vyvolává mnohdy pocit neútulna. Na síle tak nabývá stále více rustikální ráz interiérů.

Co je charakteristické pro rustikální styl?

Rustikální, vintage, retro, jste z pojmů už trochu zmateni? Retro i vintage se obracejí do minulosti, o tom, do jak dávné, nepanuje přílišná shoda. Rustikální se snaží přiblížit pojetí venkova, což rozhodně neznamená, že svoje místo nenajde také v městských bytech. A též on vás může navrátit poněkud nazpět v čase. Působí velmi útulným a domáckým dojmem. A co vykouzlí z bytu skutečný domov? Samozřejmě doplňky.

Jak na rustikálně laděné osvětlení?

Tím velmi oblíbeným, navíc praktickým, jsou svítidla, mnohá z nich se v tomto stylu svým designem inspirují dokonce prapůvodní Edisonovou žárovkou. Z materiálů se hojně objevuje mosaz nebo dřevo, často také bývají stínidla opatřena patinou. Byť jsou pro něj typické přírodní materiály, rozhodně nepůsobí hrubě, svoje místo tu má také motiv květin, který můžete využít například na lustru, ať v podobě tvarovaných stínidel nebo potisku. Závěsné svítidlo dodá každé místnost neopakovatelné kouzlo a stane se její dominantou. Zapomínat byste neměli ani na dekorativní lampy, jež útulný dojem dotvoří.

A pozor, určitě si rozumí s moderními technologiemi, takže si s klidem do nich pořiďte LED zářivky. Nakonec se s nimi přiblížíte přírodě ještě víc a zachováte se vůči ní přátelsky, neboť tyto zářivky jsou ekologické.

Nejste si pořád tak docela jisti, jestli je pro vás zrovna tenhle styl ten pravý? Jestli si na venkovsky laděný interiér tak úplně netroufáte, kombinujte. Jde skvěle dohromady i s moderními prvky. Typickými barvami jsou pro něj navíc bílá či hnědá, tedy neutrální odstíny, které jsou našemu vnímání nejpřirozenější, proto působí velmi příjemně a dají se i dobře kombinovat. Mimo to klade rustikální styl rovněž důraz na kvalitu.

Přijďte si vybrat do Interiori

Připravili jsme pro vás v našem e-shopu i v prodejně v Praze nabídku nádherných luxusních lustrů, doplnit je můžete rovněž o osvětlení nástěnné nebo lampy. V tom případě bychom doporučili dbát na citlivé sladění, pokud už si nebudete rovnou pořizovat svítidla z jedné série.

Ať sáhnete ale po kterémkoli z nich, v jednom se svítidly od Interiori chybu neuděláte: Vždy vám ručíme za kvalitní produkty od výrobců předních světových značek, kteří mají mnoho let zkušeností ve svém oboru a kladou při práci důraz na každý detail.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/chcete-si-koupit-osvetleni-nastenne-nebo-lampy/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít