«

»

Led 05 2017

Print this Příspěvek

Dřevěné brikety nabízí tepelný komfort za výhodnou cenu

drevene-briketyPrávě se díváte na položky, jež jsou součástí vašeho inkasa, a divíte se, jak vysoké jsou náklady na vytápění? S největší pravděpodobností za to může plyn. Jeho cena je totiž poměrně vysoká a především v nedostatečně izolovaných objektech dochází k vysokým tepelným ztrátám. I proto se vyplatí popřemýšlet o jiném druhu vytápění. Výbornou volbou jsou kvalitní tuhá paliva! Ne, nemusíte se děsit neustálého přikládání dříví do kamen. Řeč bude o dřevěných briketách.

Na řezání a štípání rychle zapomeňte

Hlavním strašákem při vytápění dřevem je bezesporu jeho příprava. Pokud si člověk koupí klády nebo metrové kusy, musí je zkrátit na požadovanou délku. Pak následuje štípání a dlouhá doba vysychání. To může trvat klidně i okolo 2 let. Dřevěné brikety jsou v tomto ohledu mnohem výhodnější. Neobsahují skoro žádnou vodu a jejich tvar je natolik kompaktní, že se vejdou bez potíží do jakýchkoli kamen či krbů. Jejich skládání je také jednoduché a nestane se, že by vám hromádka spadla.

Vysoký tepelný komfort

Jak jistě sami víte, teplo jdoucí od kamen je sálavé a pro člověka opravdu příjemné. Stoupnete-li si k radiátoru, určitě takový pocit nezažijete. Vynikající je i vysoká výhřevnost dřevěných briket pohybující se od 16,7 do 18 MJ/kg. Můžete si být jistí, že v jakémkoli interiéru bude při topení dřevěnými briketami opravdu teplo. Zapomeňte přitom i na časté vynášení popela. Z briket jej zbude pouze 0,5 %.

Nebojte se ušetřit

Strach ze změny je zbytečný. Cenově se totiž dostanete úplně někam jinam. Dřevěné brikety v akci vyjdou u společnosti Optimtop s.r.o. opravdu velmi výhodně. Přesvědčit se o této skutečnosti můžete na portálu briketydrevene.cz. V jeho nabídce je spousta různých druhů dřevěných briket, z nichž si zcela jistě zvolíte takové, jež vám budou plně vyhovovat.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/drevene-brikety-nabizi-tepelny-komfort-za-vyhodnou-cenu/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít