«

»

Srp 05 2013

Print this Příspěvek

Exteriérová svítidla nadchnou

719977_the_light_is_alive_2Téma interiérových svítidel je často rozebírané a lidé si již od počátku stavby svého nového domu volí svítidla, která budou plně odpovídat charakteru konkrétního domova. U exteriéru je zapotřebí postupovat podobně, což mnozí bohužel opomíjejí. Je to škoda, jelikož designově povedená zahrada určitě může nadchnout v maximálním možném měřítku. Dnes se dá na zahradu bez větších potíží instalovat celá řada svítidel, která mohou vypadat opravdu hezky.

Asi největší současnou modernou jsou svítidla, která jsou poměrně malá a jakoby trčí ze země. Mohou vytvářet dojem krásně osvětlené zahrady, která bude vypadat nádherně. Jde především o bodová světla, která neosvětlí velké množství prostoru, ale jenom určitou část. Mnohdy se bodová svítidla instalují ve formacích, které mají připomínat nějaké obrazce. Když se spojí bodovky do konkrétních linií, může se vytvořit naprosto precizní celkový dojem. Ideální je volit do světel na zahradě zejména LED žárovky. Jsou to zejména tyto žárovky, které dovedou vytvořit jakékoli světelné efekty. Nemusí se nezbytně jednat o klasické žluté světlo, ale hezky vypadá hlavně moderní bílé světlo vydávané úspornými LED žárovkami.

Pokud se podíváte například tady, tak zjistíte, že světla do zahrady mohou být opravdu nádherná a lze s nimi různě nakládat takovým způsobem, aby zahrada byla nasvětlena precizně. Výborně vypadají i některá svítidla, která se přímo soustředí na určitý prostor a osvětlují místo, které by mělo tvořit jakousi dominantní část zahrady. Tato světla mohou být přizpůsobena i charakteru plochy, již osvětlují. Ostatně optimální je se podívat na http://www.profisvitidla.cz a vybrat si tady svítidla přesně podle potřeby. Nabídka je natolik bohatá, že si vyberou i lidé, jež se nespokojí jen tak s něčím.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/exterierova-svitidla-nadchnou/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít