«

»

Led 03 2014

Print this Příspěvek

Financování stavby může být hračka

penízkyKe stavbě nového domu anebo rekonstrukci stávajícího je zapotřebí velké množství finančních prostředků. Jestliže peníze nemáte, pak si je musíte logicky půjčit u některé banky anebo nebankovní společnosti. Vybrat tu pravou finanční instituci, která by byla schopna nabídnout ty nejvýhodnější podmínky, není zrovna jednoduché.

Chcete-li si tuto situaci ulehčit, tak určitě není od věci najít si výhodného prostředníka, který vám to v maximální možné míře umožní. Výbornou volbou je společnost Gepard Finance, které má s poskytováním hypotéky a s produkty, jako je stavební spoření dlouholeté zkušenosti. Výběrové řízení na konkrétního poskytovatele hypotéky tak Gepard Finance vyřeší za vás a budete tak mít jasno, u koho si hypotéku anebo jinou půjčku uzavřete. Velkou výhodou využití služeb Gepard Finance je to, že si budete moci uzavřít konkrétní smlouvu přímo v pohodlí vašeho domova. Makléř vás navštíví a smlouvu sepíšete doma. Hypotéka uzavřená přes Gepard Finance vám nabídne i vysokou finanční úsporu. Díky profesionálnímu porovnání od makléře této společnosti uzavřete nejvýhodnější možnou smlouvu.

Lepší podmínky může Gepard Finance nabídnout především díky tomu, že má z pohledu uzavřených smluv velký obrat. Samozřejmostí je u této společnosti také komplexní administrativní servis. Odhad nemovitosti při refinancování hypotéky anebo při klasické hypotéce je samozřejmostí.

Zapomenout ale nemůžeme ani na celou řadu dalších administrativních detailů, na něž se mnohdy zapomíná. Hodně důležitou roli hraje u hypotéky povinné životní pojištění. S tím vám ale u Gepard Finance pochopitelně také poradí a uzavřete si jej rovnou. Splácet pak budete moci přesně podle vašich představ a nebude problém s tím, abyste vyšli s finančními prostředky.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/financovani-stavby-muze-byt-hracka/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít