«

»

Zář 23 2013

Print this Příspěvek

Historie firmy Sulko

Společnost Sulko se řadí mezi jedny z nejúspěšnějších firem, které se zabývají výrobou a prodejem oken. Jedná se o velmi zkušeného hráče na tomto poli, jelikož s výrobou a montáží oken tato firma začala již v roce 1993. Sulko je ryze českou společností, která pochopitelně vyrábí okna v tuzemsku a ne nikde v zahraničí. Komplexní portfolio oken je schopno pokrýt jak poptávku v České republice, tak i v některých dalších zemích, kam Sulko svá okna vyváží. Okna z dílny této společnosti naleznete třeba i v Belgii anebo ve Švýcarsku.

Výrobní proces je v této společnosti již za dlouhou dobu její existence natolik zaběhlý, že je firma Sulko schopna za měsíc dodat až 15 000 okenních jednotek za měsíc. Vše pochopitelně ve vysoké kvalitě jak z hlediska profilů, tak i z pohledu vlastních výplní oken.

Co se týká samotného portfolia produktů firmy Sulko, tak jeho základ tvoří zejména okna. Sulko vyrábí jak plastová okna, tak i okna hliníková anebo dřevěná. Volit mohou zákazníci ale také z dalších výrobků, jimž jsou především dveře. Vybírat lze v mnoha variacích jak klasické dveře vchodové, tak i dveře prosklené do zahrady, posezení či na balkon. Zejména posuvné dveře jsou dnes hodně moderní a Sulko může nabídnout vysokou kvalitu a jednoduché ovládání těchto dveří.

Zapomenout bychom neměli ani na ostatní produkty z dílny Sulko. Výbornou volbou do konkrétních prostor mohou být střešní světlíky anebo vnitřní konstrukce. Chcete-li mít novou zimní zahradu, pak se můžete na Sulko s klidným srdcem obrátit a splníte si svůj sen do posledního detailu. Realizace střešních zahrad vypadají nadčasově a využívají maximum nejmodernějších prvků.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní sortiment společnosti Sulko, tak samozřejmě můžete zamířit na web, nicméně ideální volbou je hlavně Sulko Galerie, která byla otevřena již v roce 2010. Jedná se o nepřehlednější prostory svého typu, které je možné v České republice navštívit. Jinak zákazníci u společnosti Sulko také ocení maximálně individuální přístup a přípravu zakázky na míru. Špičková kvalita a maximální spolehlivost jsou u produktů společnosti Sulko zaručené.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/historie-firmy-sulko/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít