«

»

Čvc 23 2015

Print this Příspěvek

I sekání trávy může být zábava

sekačka HondaSekání trávy nepatří mezi zrovna oblíbené činností. Příčinou je většinou velká námaha daná ne příliš kvalitní sekačkou. Je to škoda, protože v případě volby kvalitního stroje s mnoha funkcemi se i tato činnost může stát pohodovou a zábavnou. Travní sekačky Honda poskytují maximální komfort při práci, která vás bude bavit. Soustřeďme se tedy na řadu IZY podrobněji a poukažme na hlavní výhody těchto zahradních strojů.

Kvalita na prvním místě

Základem pro benzínové sekačky Honda je vysoce kvalitní čtyřtaktní motor, který zajistí vysoký výkon při minimální spotřebě. Práce bude pohodlná i díky minimálnímu hluku a zanedbatelným vibracím. Speciálně tvarované nože dokážou sbírat i mokrou trávu. Sekat můžete klidně i za ranní rosy nebo po dešti. Plechové tělo sekačky je maximálně pevné a nenaruší jej ani kámen vyhozený při práci nože.

Nůž absolutně pod kontrolou

U většiny sekaček pracuje nůž i v momentu, kdy přejíždíte přes plochu, kterou nepotřebujete sekat. Přejezdy přes asfaltové komunikace či chodníky mohou vést k otupení čepele nože. Některé modely sekaček Honda mají funkci Rotostop, díky které budete vědět, kdy se nůž točí a kdy stojí. Vynikající je i funkce Smartdrive, díky které budete moci ovládat pojezd pouhými prsty. Nastartovat sekačku zvládne i křehká žena. Po zimní přestávce stačí většinou jedno natažení a můžete začít pracovat.

Precizní střih

Některé zahradní stroje značky Honda disponují dvěma noži. Střih je díky jejich práci naprosto přesný a dokonale rovný. Výborný je i integrovaný mulčovací systém. Sami si tak nastavíte výšku mulče od 0 do 100 %. Učiníte tak pouhým posunutím páčky nacházející se na zadní straně sekačky. Sběrné koše jsou vyrobeny vysoce odolného látkového materiálu, který je dokonale prodyšný. Sběr trávy je tak mnohem efektivnější a do koše se jí vejde více.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/i-sekani-travy-muze-byt-zabava/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít