«

»

Bře 01 2017

Print this Příspěvek

Jak na výběr zahradního domku

Zahradní domkyHromadí se vám věci v garáži a nechcete nechávat novou a mnohdy poměrně drahou zahradní techniku na pospas počasí a případně i zlodějům? Pořiďte si spolehlivý zahradní domek, který bez větších problémů dokáže vaše nářadí a nástroje pojmout. Na trhu se dokonce nachází i spousta těchto zahradních objektů, jež mohou sloužit i jako chaty, případně krytá posezení. Pokud o stavbě či koupi některého z nich uvažujete, měli byste určitě brát ohled na několik velmi důležitých aspektů. Jakých? To vám prozradíme v tomto článku.

Kvalitní dřevo a další komponenty jako základ

Velmi důležité je soustředit se na základní materiál, z něhož je zahradní domek vyroben. Určitě by se mělo jednat o jakostní dřevo, které nepochází z polomů anebo ze stromů, jež jsou napadeny některým škůdcem. Dbát je zapotřebí i na precizní ohoblování povrchu desek a povrchový nátěr. V neposlední řadě musíte vybrat správné kování a střešní krytinu. Jen tak bude vše v pořádku a stavba dlouho vydrží nejen hezká, ale i funkční.

Svépomocí, nebo hotovou stavbu?

Mnozí kutilové si raději postaví zahradní domek sami. Pravda je ovšem taková, že často celá realizace vyjde vcelku draze a navíc obrovskou porci času. Nikde navíc nebudete mít záruku, že se vám všechno povede podle vašich představ. Vzhled domku může být ve finále takový, že vám z jeho podoby bude spíše smutno. Na trhu lze přitom najít spousty zajímavých modelů, které jsou jak stylové, tak i maximálně funkční.

Vyberte si z mnoha variací zahradních domků

Jestliže chcete vsadit na jistotu a vybírat ze spousty prověřených vysoce kvalitních zahradních domků, navštivte internetové stránky domky-herold.cz. Všechny modely jsou ekonomicky dostupné. Jejich základní stavební materiál představují 19 mm silné smrkové desky a nosný rám je impregnovaný. Některé modely disponují i zámkem fab, což oceníte především v odlehlejších sadech a zahradách.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/jak-na-vyber-zahradniho-domku/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít