«

»

Říj 06 2015

Print this Příspěvek

Jak poskládat zámkovou dlažbu

dlažbaZámková dlažba je dnes nedílnou součástí každého exteriéru a není problém si ji pořídit ve spoustě nejrůznějších variant. Klasiku představuje zejména pořízení standardní dlažby typu holland. Ta je vynikající hlavně kvůli minimální ceně, již budete nucení za konkrétní dlažbu zaplatit. Tento typ se v současnosti prodává ve spoustě barevných variací. Klasikou je pochopitelně šedá barva, jež je přirozená.

Možnosti skládání dlažby

Skládat dlažbu tohoto kvádříkového typu je možné hned několika nejrůznějšími způsoby. Klasiku představuje zejména kladení dlaždic vedle sebe tak, že na konci každého řádku bude polovina dlaždice. Jinak ale není problém klást dlažbu do písmena L, kdy je také na konci vyžadována polovina dlažby, takže musíte poloviny mít z výroby, nebo si je nařezat. Pokud nechcete poloviny, pak můžete skládat do čtverců. I takto může vypadat dlažba naprosto profesionálně.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/jak-poskladat-zamkovou-dlazbu/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít