«

»

Pro 07 2013

Print this Příspěvek

Jednokřídlé stavební pouzdro

9Dveře zavírající se do stavebního pouzdra jsou vynikajícím řešením pro každý interiér. Jedná se o dveře, které se volně zasouvají do stavebního pouzdra, jež je pochopitelně integrováno ve zdi. Zavírání pak vypadá tak, že se dveře zasunují v podstatě do zdi. Určitě je možné říct, že se jedná o nejmodernější možnost řešení interiérových dveří. Úspora prostoru s takovýmito dveřmi je maximální.

Asi nejčastější volbou u tohoto typu interiérových dveří je jednokřídlé stavební pouzdro. Tento typ pouzdra se hodí do každé domácnosti a určitě bude vypadat perfektně. Hodí se sice pouze pro jednokřídlé interiérové dveře, nicméně tento typ dveří je asi tím nejčastějším, který se v současnosti v moderních interiérech novostaveb využívají.

Jednokřídlá pouzdra pro posuvné dveře jsou výhodná nejen pro svou prostorovou nenáročnost, ale také pro jednoduchou manipulaci s nimi a z toho plynoucí pohodovou montáž. Máte-li momentálně projekt ve fázi, kdy začínáte řešit celkové uspořádání interiéru, pak určitě stojí zato zamyslet se nad tím, jestli by i ve vašem domě nemohly figurovat dveře zasouvající se do stavebního pouzdra.

Pokud se pro ně rozhodnete, měli byste stoprocentně jít do některé z osvědčených značek stavebních pouzder. Internetový obchod eclisse-jap.cz nabízí dvě časem prověřené značky Eclisse a Jap. Vyberete-li si tato stavební pouzdra, určitě neprohloupíte a budete mít doma skvostné interiérové dveře, které vydrží velmi dlouhou dobu ve skvělé kondici. Jako vhodné řešení se nabízí kupříkladu JAP standard. Výhodný pro vás bude i fakt, že montáž stavebního pouzdra budete mít zdarma. To samé platí i o dopravě stavebního pouzdra k vám domů. Stavebního pouzdra ve vaší stavbě se určitě nemusíte bát a je ideální jej volit v podstatě do kteréhokoli interiéru. Své pevné místo si tady stavební pouzdro stoprocentně najde.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/jednokridle-stavebni-pouzdro/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít