«

»

Zář 25 2016

Print this Příspěvek

Krásný hedvábný koberec oživí interiér

dscf6094Uvažujete o tom, že byste do vašeho interiéru koupili nějaký funkční doplněk, který bude vypadat maximálně perfektně. Možností je pochopitelně hned několik, nicméně zpravidla nějaké drobné dekorace na zeď celou situaci ani v nejmenším nevyřeší. I proto se vyplatí vsadit na krásné kusové koberce. Výbornou volbou jsou především tradiční hedvábné modely, jež jsou jednak originální a jednak dokážou nabídnout velmi příjemný nášlap a další vlastnosti. My se soustředíme na nabídku společnosti Buchara mající dokonce své dílny přímo v tradičních orientálních oblastech.

Ručně tkaná práce

Dokonalá ruční práce. Přesně takto je možné charakterizovat krásné orientální koberce z dílen zmiňované společnosti. Většina koberců má svůj původ ve starobylém íránském městě Ghom. Právě tady se již tradičně místní mistři věnují svému řemeslu. Koberce se vyznačují především maximální hustotou své vazby. Ta konkrétně činí 1000 000 uzlíků na 1 m2. Díky ní je každý z koberců velmi hebký, příjemný na dotek a v neposlední řadě dokáže vydržet velmi dlouhou dobu v původním stavu. Do vašeho interiéru získáte doplněk, který bude sloužit svým účelům velmi dlouhou dobu a ani vzhledově nezestárne.

Design na jedničku

Milujete chutě a vůně orientu. Hedvábný koberec vám přinese tradiční vzory, které dokážou z vašeho domu vytvořit útulný koutek, kam se budete rádi vracet. Díky náročnosti vazby a dokonalé propracovanosti je výsledný efekt dokonalý. Za vše může velmi jemné hedvábí, které se používá na tkaní koberců.  Uzlíky jsou mnohem menší, než by tomu bylo u vlny. Vybrat si samozřejmě mohou zájemci také tvar koberce a jeho celkový design. Ten se přizpůsobí přesně interiéru, v němž koberce bude.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/krasny-hedvabny-koberec-ozivi-interier/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít