«

»

Lis 04 2015

Print this Příspěvek

Kvalitní betonové a lité podlahy se vyplatí

PodlahaPodlaha pro většinu z nás představuje dlouhodobou investici. Její realizaci byste v žádném případě neměli podcenit. Optimální je vsadit na firmu, která má dlouholeté zkušenosti v oboru a nabízí kvalitní řešení za výhodnou cenu. V následujícím článku se proto zaměříme na společnost Urbánek betonové podlahy a představíme si jednotlivé činnosti, které jsou součástí jejích služeb.

 

Komplexní řešení přímo pro vás

Firma Urbánek betonové podlahy se zabývá pokládkou betonových a anhydritových podlah již 12 let. Nabízí také možnost řešení izolace a výztuží. Potřebujete-li momentálně ve vašem interiéru anebo exteriéru realizaci betonové podlahy, stačí, když tuto společnost kontaktujete a odborníci se vám budou individuálně věnovat. Vše začne konzultací a následnými přípravami na položení vámi zvoleného povrchu. Přípravy se budou logicky odvíjet i od konkrétní budovy. Je jasné, že například garáže si vyžadují mnohem bytelnější a silnější podklad, než je tomu například u interiéru rodinného domu.

Pokládky po celé České republice

Ať už potřebujete položit podlahy kdekoli v České republice, můžete se na firmu Urbánek betonové podlahy spolehnout. Nezáleží ani na typu objektu. Mezi cílové zákazníky se totiž řadí jak domácnosti, tak i majitelé administrativních budov anebo jiných komerčních prostor. Jedná se konkrétně například o rodinné domy, školy, nemocnice či soukromé firmy a mnohé další zákazníky. Firma funguje i jako subdodavatel.

Nezapomeňte ani na izolaci

Ať už si vyberete betonové nebo anhydritové podlahy, vyplatí se zvolit i kvalitní izolaci. Ta totiž dokáže efektivně snížit celkové náklady na vytápění interiéru. Jistotu budete mít i v minimalizaci hluku a v neposlední řadě se prodlouží i životnost celé podlahové plochy. Odborníci ze zmiňované společnosti pracují nejčastěji s nejmodernějšími dvousložkovými typy z polyuretanové pěny, které dokážou vytvořit vynikající podklad. Vy tak budete mít jistotu skvěle odvedené práce a dlouhodobé životnosti vaší podlahy.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/kvalitni-betonove-a-lite-podlahy-se-vyplati/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít