«

»

Říj 24 2013

Print this Příspěvek

Kvalitní pivní set do každé zahrady

Pořízení si kvalitního posezení do vaší zahrady je zcela jistě nezbytností. Klasikou jsou samozřejmě různé typy posezení, které se dají považovat za stálé a jejich odstranění probíhá až po letní sezoně. Jestliže ale potřebujete mobilní posezení, které je možné instalovat přesně tam, kam potřebujete a v momentu jej uklidit, pak je optimální volbou právě pivní set.

Jestliže si chcete vybrat opravdu spolehlivý pivní set, pak se stačí podívat na web http://www.hawaj.cz/pivni-set.html a vybrat si právě tady. Nabízený pivní set je vyroben z masivního y vysoce odolného dřeva. Usadí se v něm pohodlně zhruba 8 až 10 osob. Jedná se set složený jednak z lavic a jednak také z velkého stolu s prostornou odkládací plochou. Nohy stolů i lavic jsou kovové a vyvedeny jsou v zelené barvě. Kompletně celý pivní set je maximálně odolný vůči všem možným negativním vlivům počasí. Pokud svítí slunce, tak není problém jej nechat vystavený i jeho přímému působení. Když stůl zmokne, tak během chvíle zase uschne a déšť na něm nezanechá žádné viditelné stopy.

Tento spolehlivý pivní set je maximálně skladný a v případě potřeby jej můžete velmi rychle a pohodlně uklidit. Mechanismus uskladnění je naprosto pohodlný a za několik minut můžete mít celý komplet pod střechou. Poskládat celý pivní set zvládne člověk i sám, což je pochopitelně dáno především jeho nízkou hmotností. Ta činí pouze 30 kilogramů. Pro hovoří i rozměry stou a lavic. Délka obou činí 220 centimetrů. Šířka stolu činí 50 centimetrů a u lavic je poloviční, tedy 25 centimetrů. Výška stolu činí 76 centimetrů a lavic 46 centimetrů. Vynikající je z hlediska pevnosti také fakt, že síla dřeva je 2,8 centimetru. O nějakém nechtěném rozbití lavic anebo samotného stolu tak logicky nemůže být žádná řeč.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/kvalitni-pivni-set-do-kazde-zahrady/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít