«

»

Zář 29 2016

Print this Příspěvek

Luxusní roubenky: Pohoda v přírodě

roubenkyUvažujete o stylovém bydlení někde u lesa, v kopcích nebo na horách? Pokud ano, nemá většinou smysl uvažovat a stavbě klasického domu. Jednak by nebyl dostatečně funkční v ohledu na zdejší klima a jednak by také nezapadal do okolí. V přírodě musí být zkrátka krásné ryze ekologické stavby z přirozeného materiálu, jímž je dřevo. Výbornou volbou jsou především luxusní roubenky. Pokud se bojíte, že si takový objekt nepostavíte sami, nevadí. Stačí se pouze obrátit na společnost Gasparik s.r.o., na jejíž činnost se zaměříme podrobněji.

Tradice, kvalita a design

roubenkaTato tři slova jasně charakterizují luxusní roubenky na míru realizované zmiňovanou společností. Z hlediska tradice do vámi zvolené lokality takováto stavba stoprocentně dokonale padne. Jisti si můžete být vysokou kvalitou konstrukce objektu a také celkovými tepelně izolačními vlastnostmi. Ušetříte tak na vytápění a budete se v interiéru cítit v jakémkoli ročním období naprosto perfektně. O stylu není třeba ani hovořit. Vzhledově se bude jednat o kompaktní celek, jenž dokáže dotvářet ráz krajiny.

Jak probíhá výroba roubenek?

Roubenky jsou vyráběny z hranolů o šířce v rozmezí od 100 do 240 mm. Díky plně automatizované výrobě se můžete spolehnout na vysokou kvalitu všech komponentů, jež jsou součástí těchto staveb. Moderní luxusní roubenky na klíč jsou typické i velkými skleněnými plochami, díky nimž je zde dostatečné množství tolik potřebného místa. Masivní dřevo je vynikající pro své vlastnosti typu přijímání vlhkosti a přirozené vůni. Zcela specifické klima si tak budete moci užívat třeba ve vířivce anebo v přepychovém obývacím pokoji.

Pořiďte si i zajímavé dřevěné doplňky

roubenky-na-klicNejen roubenka může vypadat ve vámi zvolené lokalitě perfektně. Určitě si budete moci u zmiňované společnosti nechat vyrobit pergolu či zahradí altán. Skvělý vzhled slibují i nejrůznější obložení z tohoto přirozeného materiálu. Barev a druhů dřeva existuje skoro nespočet.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/luxusni-roubenky-pohoda-v-prirode/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít