«

»

Bře 16 2017

Print this Příspěvek

Mikroplyš: Elegantní povlečení přímo do vaší ložnice

Povlečení mikroflanelUž vás nebaví pohled na fádní a na dotek nepříliš příjemné povlečení, jež máte v ložnici? Změňte to! Eleganci, komfort a snadnou údržbu v sobě spojují moderní materiály, mezi něž patří mikroplyš. Tato látka je optimální pro chladné dny. Mnohé domácnosti po zimě již vypínají plynové topení a začínají jen přitápět v krbu či kamnech, V interiéru je proto chladněji, takže se hřejivé povlečení bude jistě hodit. Jaké výhody tedy mikroplyšové povlečení nabízí? Na to se soustředíme v následujících řádcích.

Příjemné teplo zajištěno

Jaká je hlavní přednost, jíž se může povlečení mikroplyš pochlubit? Jde jednoznačně o jeho schopnost držet teplo. Díky jeho kumulaci máte při zakrytí jistotu tepelného komfortu. Relaxace i spánek se stávají mnohem příjemnějšími a pohodlnějšími i tehdy, když je v místnosti více chladno. U prostěradla mikroplyš a kvalitní deky získáte jistotu, že vám zima nebude.

Pohodlná údržba mikroplyše

Mikroplyš představuje maximálně hebký materiál, což je dáno vysokou hustotou chloupků. Pocit na omak je podobný, jako kdybyste si hladili plyšového medvídka. Samotná hustota chloupků zajistí i fakt, že poněkud více hřeje. Své vlastnosti si zachová i při opakovaném praní, které se řeší na 40 stupňů Celsia. Po vyprání navíc povlečení doslova expresně schne. Nemusí se žehlit a nevytváří nepříjemné žmolky, jež jsou bohužel nedílnou součástí mnohých jiných textilií.

Bohatý svět vzorů a barevných odstínů

Velkou předností je také pestrý výběr barev. Je pouze na vás, jakým způsobem budete vaši ložnici ladit. Ze vzorů jsou velmi oblíbené geometrické tvary, florální motivy a příroda. Přesvědčit se můžete v eshopu Rodinnebaleni.cz. K dispozici je zde i spousta velikostí. Typický je především rozměr 90×200 cm, výjimkou není ani obří prostěradlo o velikosti 200×220 cm. Často bývá v důsledku akce povlečení mikroplyš nejlevnější, takže ušetříte.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/mikroplys-elegantni-povleceni-primo-do-vasi-loznice/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít