«

»

Srp 04 2013

Print this Příspěvek

Moderní LED osvětlení

1354294_untitledNejmodernější možnosti osvětlení jsou v současné době skutečně pestré a je vhodné se chvíli zastavit na konkrétním eshopu a podívat se na co, můžeme mít doma nebo zahradě i vy. Světla mohou skutečně vytvořit dojem, který může být hodně intenzivní a příjemný.

Určitě není od věci prohlédnout si svítidla, která jsou v nabídce některého profesionálního internetového obchodu, jako je například web Profisvietidla.sk. Na http://www.profisvietidla.sk najdete velký výběr moderní LED žárovek. Na rozdíl od některých jiných internetových obchodů se tady dá volit obrovské množství variant svícení. Asi největší klasikou jsou závěsná světla. Ta jsou k dispozici jak ve větší podobě masivních lustrů, tak i jako jednoduchá světla, která jsou lehká, a lze s nimi perfektně manipulovat. Není problém najít si i taková světla, která se vyznačují vysokou ornamentálností do interiérů založených spíše konzervativnějším způsobem. Skutečnost je taková, že třeba do rustikálněji laděného domu se tato svítidla skvěle hodí. Nejmodernější variantou svícení jsou takzvané LED pásky, které mají v sobě integrováno několik svítících LED žárovek.

Pokud se podíváte zde, tak uvidíte, celou řadu LED pásků v mnohých barevných provedeních. LED pásky mohou být i vcelku dlouhé, takže dokážou osvětlit velký prostor. Zajímavě mohou vypadat kupříkladu pod kuchyňskou linkou anebo na některých jiných místech, jež jsou stinná. Dost dobré jsou i bodová LED světla, která se dají umístit do chodby anebo jiných místností. Výbornou volbou jsou nadčasová svítidla Philips, která vypadají perfektně a hodí se do různých typů bydlení. Samotná značka Philips patří mezi nejznámější, které lze v současnosti koupit. Na dlouhodobou výdrž a vysokou kvalitu se můžete u svítidel této značky stoprocentně spolehnout. Sehnat je můžete i značně levně.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/moderni-led-osvetleni/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít