«

»

Dub 18 2015

Print this Příspěvek

Možnosti koupě zahradního bazénu

1262339_swimming_poolLéto se pomalu blíží a vy byste měli pomalu hledat ty nejvhodnější alternativy, které vám pomohou zchladit se v parných dnech. Určitě není od věci najít si bazén, který vám bude plně vyhovovat. Podívat bychom se tedy měli na možnosti, které se vám nabízejí. O tom, že je jich spousta, se následně stoprocentně přesvědčíme. Bazény se dnes vyrábějí v neskutečném množství modelů, které stojí za to.

Typy zahradních bazénů

Zahradní bazény lze sehnat v celé řadě variant. Nejlevnější jsou logicky bazény s nafukovacím límcem. Sehnat se dnes v průměru 3 metrů dají okolo 800 korun za jeden kus. Ve větším provedení cena pochopitelně stoupá. Zajímavé jsou i modely vyrobené z tenkého plechu. Ty je možné i částečně či celkově zapustit do země. Nejdražší jsou logicky kompletně zapouštěné laminátové bazény. Nejdražší a nejluxusnější jsou bazény keramické. Za ty si budete muset ovšem poněkud připlatit.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/moznosti-koupe-zahradniho-bazenu/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít