«

»

Bře 23 2014

Print this Příspěvek

Nákup či zapůjčení stavební techniky od profesionálů

Půjčovna strojůPokud se chystáte na stavbu a nemáte dostatečné vybavení, pak rozhodně nemusíte smutnit. Pokud využijete profesionálních služeb společnost Terramet, pak budete mít určitě o stavební a manipulační techniku postaráno, a to se vším všudy. Terramet nabízí nejen možnosti zapůjčení stavební techniky, ale můžete si zde klidně i konkrétní stavební stroje anebo vybavení zakoupit prostřednictvím bazaru, který má Terramet pod svými křídly. Vynikající jsou i možnosti servisu různých stavebních strojů a techniky.

Pestrá nabídka zapůjčení stavební techniky

K dispozici je v nabídce společnosti Terramet celá řada stavebních strojů a techniky. V první řadě bychom mohli jmenovat několik typů stavebních strojů JCB, které jsou schopny obstarat například realizaci základů a zemní práce jako takové. Samozřejmostí je i možnost zapůjčení hutnící techniky, která dokáže bez větších potíží vyřešit hutnění nejen při realizaci základů, ale i hutnění v případě řešení chodníků anebo příjezdových cest ke konkrétnímu domu. Ze stavební techniky vybíráme například možnost půjčení rypadlo nakladačů. Ty jsou skvělým pomocníkem na jakékoli stavbě.

Vyberte si bazarovou techniku dle svých potřeb

Bazar stavebních strojů nabízí také komplexní možnosti zapůjčení stavební a manipulační techniky. K dispozici jsou veškeré stavební stroje, které budete potřebovat. Ceny v bazaru jsou ideální a díky využití bazaru stavebních strojů budete moci mít k dispozici i servis techniky, kterou si zakoupíte.

Komplexní servisní možnosti

Společnost Terramet má vybudovanou rozsáhlou obchodní a zejména servisní síť po celé ČR. Centrála se nachází v Praze a pobočky v Ostravě, Teplicích, Hradci Králové, Modřicích a Plzni či Českých Budějovicích. 80 kvalifikovaných profesionálů vám určitě poradí se vším, co budete potřebovat včetně možností servisu stavebních strojů. Terramet dnes zajišťuje provoz více než 3 000 strojů JCB, 1600 strojů z oblasti manipulační techniky a 950 pojízdných kompresorů.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/nakup-ci-zapujceni-stavebni-techniky-od-profesionalu/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít