«

»

Říj 16 2013

Print this Příspěvek

Neplaťte navíc za elektřinu a plyn

Ceny elektřiny a plynu jsou do určité míry pohyblivé a zákazník má v současné době jedinečnou možnost vybrat si z mnohých dodavatelů energie. I na tomto trhu fungují pravidla, která se uplatňují na trzích s klasickými komoditami anebo službami. Jak elektrickou energii, tak i plyn lze sehnat za solidních podmínek.

Pokud byste se rozhodli pro klasické porovnávání dodavatelů energií, pravděpodobně byste to činili velmi dlouhou dobu. Optimální je porovnat si ceny dodavatelů plynu a elektrické energie přímo na internetu. Porovnání cen je velmi jednoduché a zvládne jej v podstatě každý člověk. Stačí pouze do předepsaného formuláře zadat požadovaná data a za několik okamžiků můžete přesně vědět, která společnost je výhodná a která naopak prodává energie za vysoké ceny.

Z údajů, které budete potřebovat, bychom měli uvést u plynu i u elektrické energie roční spotřebu u stávajícího dodavatele. Toto číslo se stává jakýmsi faktickým základem pro podrobné porovnání cen energie. Vy sami uvidíte, jestli je váš odběr skutečně ekonomický, anebo jestli se takto pouze tváří. Tarify mnohých společností se do značné míry různí a jejich výhodnost či naopak nevýhodnost se také odvíjí od objemu spotřeby konkrétního člověka.

Co se týká celkové výše ročních nákladů, tak ušetřit mohou domácnosti klidně i několik tisíc korun ročně. Tato úspora se již každopádně vyplatí a stojí zato si porovnání učinit. Poznačit bychom také měli fakt, že porovnání cen jak plynu, tak i elektrické energie na internetu je zadarmo a tudíž za něj nebudete muset platit prakticky nic. Rozhodnete-li se pro změnu dodavatele energie již po porovnání, klidně můžete k novému dodavateli přestoupit online. Toto uzavření smlouvy je maximálně pohodlné. Přímo od vlastního počítače si uzavřete smlouvu a vaše budoucí úspora začíná.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/neplatte-navic-za-elektrinu-a-plyn/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít