«

»

Bře 07 2014

Print this Příspěvek

Officeoutlet – specialista na vybavení kanceláří

1000x1000-1371226914-img-8839Potřebujete zařídit interiér své nové kanceláře a nechcete investovat zbytečně mnoho? Společnost Officeoutlet vám pomůže snížit náklady na vybavení a to pomocí již použitého nábytku. Výsledný efekt by však měl být téměř bez rozdílu od nábytku nového. Officeoutlet dbá při výkupu nábytku zejména na míru opotřebování a kvalitu nábytku. Rozhodně se vám tak nemůže stát, že byste ve své kanceláři měli opotřebované a poškozené kusy nábytku. Je jasné, že potřebujete nábytek v dobrém stavu, který vás bude reprezentovat a bude zároveň funkční. Použitý kancelářský nábytek, který společnost Officeoutlet nabízí, není starší než tři roky a je v perfektním stavu.

Značkový nábytek za úžasné ceny

Pořídit kvalitní a zároveň levný nábytek je tak mnohem snazší než dříve. V Officeoutlet vykupují pouze značkový nábytek značek Techo, Vitra, Kinnarps, Bene atd. Navíc každý vykoupený nábytek dále prochází kontrolou kvality. Od Officeoutlet tak můžete zakoupit pouze takový použitý nábytek, který lze označit za zánovní. Na nabídku se můžete přijít podívat například do showroomu, kde je nábytek rozmístěn na 800 metrech čtverečních. Mezi další služby společnosti Officeoutlet patří možnost návrhu interiérů kanceláří. Vytvoří vám originální řešení ve 2D nebo 3D návrhu. Domluvit si můžete také konzultaci s interiérovým specialistou zcela zdarma.

K dispozici i možnost zapůjčení nábytku

V případě zájmu si můžete nábytek od Officeoutlet také zapůjčit. V bazaru nábytku naleznete nejen nábytkové sestavy, ale i kusový nábytek. Společnost Officeoutlet nabízí svým zákazníkům profesionální přístup a pomoc v řešení interiérového uspořádání a vybavení vašich kanceláří. Levně pořídíte kvalitní nábytek. Vytvoří pro vás moderní interiér. Služby společnosti Officeoutlet jsou naprosto kompletní – samozřejmostí je i doprava zakoupeného nábytku a jeho montáž. Officeoutlet je váš spolehlivý partner, který vám pomůže a poradí. Mít krásnou kancelář za nízkou cenu – to vám zařídí společnost Officeoutlet.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/officeoutlet-specialista-na-vybaveni-kancelari/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít