«

»

Čvn 28 2013

Print this Příspěvek

Plastová okna a dveře

dvere

Dostatečné množství světla v interiéru každého domu je jakousi nezbytností, která by neměla být v žádném případě opomíjena. K zajištění celkového přísunu světla nám slouží především okna a také dveře. Když se dobře vyřeší otázka oken a dveří již na počátku stavby, pak můžete mít hezký prosvětlený domov s dostatečným přísunem světla. Ideální volbou současnosti jsou především plastová okna a také dveře. Ty dovedou zajistit nejen dostatek světla, ale také dokonalou izolaci jak proti zimě, tak i proti nadměrnému hluku. U oken i dveří bychom se měli zaměřit na profil a taktéž i na to, jestli se jedná o dvojsklo či trojsklo. Popravdě řečeno koeficient celkového prostupu tepla jasně prozradí, jestli se jedná o optimální variantu právě pro vaši nemovitost. To samé platí i o prostupu světla. Vybrat se dají okna s různými možnostmi prostoupení světla do interiéru. Není problém sehnat i okna s UV vrstvou, která bez větších potíží zabrání přílišnému ostrému světlu ve vnitřních částech domů. U plastových oken je vhodné se ještě zaměřit na otevírání, které se dá také volit v několika rozličných druzích. Otevírat se mohou dveře třeba posuvem anebo klasicky ven či dovnitř dle libosti.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/plastova-okna-a-dvere/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít