«

»

Bře 29 2014

Print this Příspěvek

Podlahy nejen v Českých Budějovicích od profesionálů

podlahy CBŘešení podlah je určitě zapotřebí v každém interiéru. Vybrat si dnes lze z celé řady materiálů a pochopitelně i dodavatelů. Vynikající volbou z hlediska nabídky podlahových krytin je společnost Bukáček podlahy. Ta dokáže nabídnout skutečně pestrý sortiment podlahových krytin a mnohé další produkty, které se realizací podlahové plochy souvisejí. Podívejme se tedy na tuto nabídku podrobněji a poukažme si na některé nejmodernější typy podlahových krytin.

Podlahy nejznámějších značek

Pokud zvolíte podlahy a podlahové krytiny České Budějovice v podobě společnosti Bukáček podlahy, tak se vám naskytne opravdu pestrý výběr mezi těmi nejznámějšími výrobci podlah. Jmenovat bychom mohli například značky Bauwerk, Likor, KJZ, QuickStep, Esco Podlahy, Tilo anebo V-Podlahy či Strnad Lišov. Za zmínku stojí i efektivní chosdišťové systémy značky TopStep. Koupit si tady můžete klidě i vysoce kvalitní přírodní nátěry na dřevo značky OSMO. O těch ale bude ještě řeč.

Jaké typy podlah lze zakoupit?

U společnosti Bukáček podlahy je možné sehnat prakticky všechny podlahové krytiny, které momentálně existují. Základem jsou pochopitelně dřevěné masivní podlahy a dřevěné plovoucí podlahy. Tyto ryze přírodní podlahy určitě naplní veškeré vaše očekávání na pohodlný došlap a na přírodní materiály. Jinak jsou k dispozici ale i laminátové podlahy anebo podlahy vinylové, jež jsou určeny pro maximální možnou zátěž. Z další nabídky je nutné zmínit ještě povlakové krytiny PVC anebo korkové podlahy. Koupit si tady můžete ale klidně i umělé trávníky.

Přírodní nátěry OSMO Color

Velké oblibě se nejen mezi profesionálními podlaháři, ale i mezi širokou veřejností těší přírodní podlahové nátěry OSMO Color. Díky skvělým vlastnostem a vysoké kvalitě je jejich přítomnost rozhodně znát. Tyto nátěry je možné bez větších problémů na podlahovou krytinu nanést zvýšit tak její designové provedení a pevnost. Společnost Bukáček podlahy působí především v regionu okolo Českých Budějovic, kde se můžete spolehnout na komplexní služby včetně pokládky podlah. Moderní podlahy České Budějovice rozhodně stojí zato zvolit, jelikož jakýkoli interiér tak dostane úplně jiný rozměr.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/podlahy-nejen-v-ceskych-budejovicich-od-profesionalu/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít