«

»

Úno 28 2014

Print this Příspěvek

Pokoj pro vaše děti

kid-1-250371-mRádi byste vyzdobili dětem stěny v jejich dětském království a nevíte jak? Máme pár nápadů, které by vám mohly pomoci. Jelikož všechny děti jsou rozdílné, měli byste zvolit takovou dekoraci, která se jim bude líbit a budou se cítit příjemně.

Barva stěny – zvolit byste měli světlé barvy, jako je například zelená, žlutá, růžová nebo pastelové barvy. Oblíbené jsou i kombinace barev nebo odstínů. Neváhejte se také zeptat samotných dětí na názor.

Malířské šablony – jsou další možností, jak efektivně zpestřit stěny. Plastové šablony jsou k dispozici v různých motivech (květy , ornamenty ) a velikostech, které se dají snadno kombinovat nebo vytvářet ucelený obrázek. A navíc jsou cenově dostupné.

Sádrové odlitky – vytvoříte jejich pomocí různých formiček, které následně namalujete spolu s dětmi, barvou podle vkusu. Umístit je můžete na poličky, přichycené na zdi.

Malované obrázky – jsou skvělým nápadem, které děti ocení. Takto mohou mít své oblíbené zvířátka či pohádkové postavičky přímo na stěně.

Zarámované fotografie – ať už jsou rodinné, školní nebo individuální fotky dětí, ozdobí stěnu tím správným způsobem. Krásné barevných fotorámečků je mnoho a mají ty nejrozličnější tvary, které potěší každé dítě.

Nástěnná vitrína – může být zhotovena ze skla nebo dřeva. Do ní si dítě přehledně smí poskládat své dětské vzácnosti, jako jsou plyšové hračky, pohádkové knížky, sportovní trofeje a podobně.

Jakýmkoliv způsobem vyzdobíte stěny v dětském pokoje, hlavní je, aby se dítě cítilo šťastně, spokojeně a celá pokoj působila útulně.

zdroj: casopis-byvanie.sk

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/pokoj-pro-vase-deti/

2 comments

  1. admin

    dětem zařídit zdravé spaní by měla být samozřejmost, neboť jedině tak získáme dobrý pocit

  2. admin

    rozhodně nesmíme zapomínat ani na dětské koberce, které by měly mít místo v každém pokoji

Napsat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít