«

»

Čvc 10 2015

Print this Příspěvek

Pořiďte si stylový zahradní nábytek i se slunečníkem

dopplerZahradní posezení musí být stylové a funkční. Nakupovat levný nábytek a slunečníky se nevyplatí. Proto je třeba vsadit na spolehlivého výrobce, který nabídne pestrý sortiment. Výbornou volbou je společnost Doppler. Jedná se o tradičního výrobce slunečníků, deštníků, zahradního nábytku a veškerého příslušenství k zahradnímu posezení. Na trhu úspěšně působí již od roku 1947, kdy byla založena v Braunau am Inn. V následujících řádcích se zaměříme na její sortiment.

Slunečníky všeho druhu

Zastínění je v mnohých prostorách nezbytné. Nejjednodušší možné řešení představují slunečníky od společnosti Doppler. Charakteristické jsou především maximální odolností, dlouhou životností a jednoduchou obsluhou. Vybrat si můžete prostorové modely, které budou zavěšeny na stojanu, nebo slunečníky přímo integrované do zahradních stolů. Vynikající jsou špičkové slunečníky pro gastro využití Telstar, Protect a Alu Expert. Ke každému typu si můžete vybrat konkrétní zátěžový prvek typu dlaždice či kotvy do země.

Stylový zahradní nábytek

Moderní zahradní nábytek si můžete vybírat v několika různých variantách. K dispozici jsou sestavy, ale i samotná křesla, lehátka. K výrobě jsou využívány nejmodernější materiály jako hliník, ocel, plast a samozřejmě dřevo domácího a cizokrajného původu. Židle a stoly jsou mnohdy vyrobeny z umělého ratanu, který je maximálně pohodlný a vypadá hezky. Jednotlivé kusy lze kombinovat dle vašich představ.

Polstry pro vaše židle a křesla

Vynikající volbou v nabídce společnosti Doppler jsou i polstry na zahradní nábytek. Vybrat si můžete sériově vyráběné, nebo si nechat zhotovit individuální modely na míru. Na vybrané podsedky si lze nechat vyšít i znaky podle předlohy ve formátu JPG, AI nebo EPS. Zakoupit si v rámci zmiňované značky můžete i deštníky, které jsou stylové a vysoce odolné.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/poridte-si-stylovy-zahradni-nabytek-i-se-slunecnikem/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít