«

»

Lis 18 2013

Print this Příspěvek

Profesionální vysoušeč zdiva

Albert_little_iso-228x228Potřebujete-li důkladným způsobem vysušit zeď od přebytečné vlhkosti, bude vám jistě nápomocen vysoušeč zdiva, který může mít spousty podob. Zaměříme-li se především na výkonná a mobilní zařízení, máte jistotu, že takový produkt bude disponovat kolečky pro převoz, madly pro uchopení a především bytelnou konstrukcí.

Větší vlhkost je totiž mnohdy odváděna ze staveb nebo rozlehlejších místností. Důraz je proto kladen především na preciznost vyhotovení, o což se stará ocelová konstrukce. Budete-li v této oblasti vyžadovat špičku na současném trhu, počítejte i s možností napojení na nejrůznější externí agregáty.

Co je dominantou stavebního vysoušeče zdiva?

Kromě výše popsaného vzhledu je to především výkon, který může dosahovat až sto deseti litrů vody za den, z čehož si může udělat každý velice reálnou představu o tom, do jakých prostor je takové zařízení vhodné.

Nedílnou součástí je ale také objemná nádrž na kondenzát, který je možné odvádět i mimo tento přístroj. Nízké provozní náklady můžete sledovat na praktickém počítadle provozních hodin. O samotný chod se stará důmyslný elektronický systém, s jehož pomocí jde v podstatě o naprosto bezobslužný proces fungování.

Výjimkou proto není zpožděný start, zbavování se ledu prostřednictvím teplého plynu nebo velice tichý chod.

Vysoušeč zdiva, jako praktický pomocník

Výkonný vysoušeč zdiva se tak stává velice účinným a efektivním bojovníkem proti značné vlhkosti, která má přímo devastující účinky. Potřebujete-li odebrat ze vzduchu nebo zdí několik desítek litrů vody denně, jsou takové modely vysoušečů naprosto adekvátním zařízením právě pro vás.

Alternativou těchto výrobků samozřejmě mohou být i menší, domácí varianty, s nimiž budete schopni udělat také pořádný kus práce, a výsledek může být naprosto shodný.

Více informací o odvlhčovačích zde.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/profesionalni-vysousec-zdiva/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít