«

»

Zář 19 2016

Print this Příspěvek

Provázkové záclony: Oživte vkusně váš interiér

SONY DSC

Jedním ze základních indikátorů toho, že je konkrétní objekt skutečně obydlen, jsou záclony. Jejich hlavní úloha by ale měla spočívat v úplně něčem jiném. Moderní záclony musí jednoznačně skvěle oživit interiér a vytvořit jedinečné prostředí, které vám bude kdekdo závidět. Jaký typ tedy vybrat, abyste se i ve vašem domě či bytu cítili velmi příjemně a vytvořili unikátní atmosféru? Odpověď představují provázkové záclony. Právě na jejich základní přednosti se soustředíme v následujících řádcích.

Zaujmou designem

Vzhled tradičních záclon je sice na jednu stranu hezký, nicméně na druhou se po delším pohledu dostanete k pocitu všednosti. Ten je lepší si odpustit. Provázkové záclony díky variabilitě svých tvarů a barev umí být naprosto unikátní, a to se vším všudy. Vynikající je především možnost vlastního zkrácení, již u jiných druhů určitě nedostanete. Barevně si zvolíte variantu dle svých vlastních potřeb. Každý interiér se vyznačuje různým barevným provedením a záclony jej dokonale doladí.

Pohodlná údržba

Jestliže se bojíte potenciálních nepříjemností při praní, nemějte obavy. Provázkové záclony se perou naprosto pohodlně. Jejich základem je polyester, a to 100%. Prát se tak mohou klidně i mnohokrát po sobě bez jakékoli ztráty barevnosti. Provázky sice na první dojem vzbuzují dojem, že se při praní okamžitě zasukují a vytvoří chuchvalce, jež nebude možné nijak rozmotat. Pokud ale před praním suk vytvoříte sami, následně jej jednoduše odstraníte a máte hotovo. Prát záclony můžete i ve speciálním pracím sáčku.

Zvolte si ze spousty provedení

Líbí se vám moderní provázkové záclony? Vyberte si ze spousty modelů na eshopu Vasardi.cz. K dispozici jsou zde ryze bílé varianty anebo i barvou prosycené záclony, které je možné právě s bílou dokonale kombinovat. Zakoupit si můžete i provázkové závěsy a jiné zboží.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/provazkove-zaclony-ozivte-vkusne-vas-interier/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít