«

»

Bře 29 2014

Print this Příspěvek

Realizace moderní koupelny

K1600_0918_web-630x420Krásná koupelna se řadí mezi chloubu celého domu a rozhodně je zapotřebí se na její realizaci soustředit. Proces řešení nové koupelny je poměrně složitý a je sestaven z několika základních úkonů. Ty je zapotřebí vykonat v požadovaném pořadí, aby byl celkový úspěch v podobě opravdu stylové moderní koupelny zajištěný. Soustřeďme se podrobněji na všechno, co se zařízením moderní koupelny souvisí.

Jak navrhnout koupelnu?

Návrh koupelny je bezesporu tím nejdůležitějším, co předchází celé realizaci. V současnosti je možné řešit návrh koupelny klidně i online. Součástí návrhu je i 3D vizualizace koupelny. Ta je schopna přesně zajistit celkový pohled na novou koupelnu, a to včetně zařizovacích předmětů, obložení, řešení podlahy a další záležitostí. Návrhy koupelen se pochopitelně přizpůsobí přesně tvaru a rozměrům vaší místnosti, v níž má být koupelna.

Kámen Corian jako základ koupelny

Základem koupelny může být například Corian. Jedná se o materiál, jeho základem jsou přírodní minerály, pigmenty a polymer. V interiéru koupelny dokáže vytvořit vynikající podmínky pro umístění zařizovacích předmětů a bez větších problémů může sloužit i jako součást koupelnové skříňky anebo do něj lze usadit vana. Díky bezespárovému spojení vypadá koupelna, v niž se Corian nachází, skutečně skvostně.

Nezapomeňte na stylový nábytek!

Do jakékoli koupelny patří i stylový koupelnový nábytek. Jeho možnosti jsou dnes prakticky neomezené. Největší klasiku představují především koupelnové skříňky umístěné pod umývadlem. Jinak ale není problém volit i skříňky, které budou umístěny v prostoru koupelny třeba v rohu anebo jinde. Jestliže se zvolí stylové skříňky, jež svými barvami a celkovým tvarem padnou přímo do interiéru koupelny třeba s Corianovými komponenty, pak vznikne homogenní prostor, kde budete rádi trávit čas, jenž bude nejen nezbytný pro vykonání osobní hygieny.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/realizace-moderni-koupelny/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít