«

»

Zář 18 2013

Print this Příspěvek

Římské rolety

Rimske_rolety_rodinny_dum_Moravany_u_Brna_01V dnešní době se každý snaží, aby jeho dům či byt byl skutečným rájem, protože po náročném dni v práci kde jinde načerpat sílu než právě doma. Vynákládáme velké úsilí na výběr nábytku, koberců, barev interiéru , ale do oken potom umístíme jen známé a obyčejné žaluzie. Mnohdy je to i nejjednoduší způsob jak vyřešit stínění, protože svým neutrálním vzhledem nenaruší design interiéru, který jste vybudovali.

Ale časem se Vám může stát, že si budete říkat, že Vám něco chybí. Taková třešnička na dortu, která by doladila vše k dokonalosti. Právě takovou sladkou tečkou se mohou stát římské rolety od Diamond design. Společnost Diamond design je mladá značka, která však má ve svém týmu profesionály v oboru s mnoha lety zkušeností.

Rimske_rolety_rodinny_dum_Moravany_u_Brna_06Římské rolety jsou vyrobeny z luxusních látek, které jsou pomocí výztuží rozděleny na stejně velké horizontální pruhy. Na každý pás jsou přišita očka, ve kterých jsou provlečena ovládací lanka. Lanka jsou vyvedena ven do jediného ovládacího lanka či je ovládání realizováno elektrickým motorem. Při vytažení se jednotlivé horizontální pruhy přes sebe skládají a tak vytváří elegantní bal. Způsobů skládání je mnoho a tak i výsledný vzhled může být různý.

Realizace_rimske_rolety_rodinna_vila_Praha_03Látek na výběr je velké množství, od jednoduchých barevných tónů a ž po luxusní vzorované látky. Látky mohou být transparentní i plně zatemňující. Vybere si opravdu každý.

Jednotlivé římské rolety mohou být sdruženy pod centrální řídící jednotku a tak zatažení oken v celém domě můžete realizovat pohodlně jen stiskem jednoho tlačítka.

Římské rolety si můžete prohlédnout v showroomech v Praze (Rohanské nábřeží 657/7 Praha 8, 186 00), Brně (Cejl 892/32 Brno – střed, 602 00), Zlín (K Pasekám 4086 Zlín, 760 01) a Velké Bíteši (schůzka kdykoli po osbní domluvě + 420  773 799 290). 

05Možná si říkáte, že římské rolety nabízí mnoho jiných firem, ale právě nabídka od Diamond design se odlišuje svými dodatečnými službami. Před samotnou realizací dostanete profesionální radu od designérky společnosti, která Vám řekne co teď letí a navrhne správné řešení pro Váš dům či byt a realizaci provede profesionální tým montážníků. O samotnou údržbu systémů (údržba systémů a čištění látek) se Vám také Diamond design postará. 

Podívejte se na stránky společnosti Diamond design a inspirujte se naprosto ojedinělou sadou fotografií realizací společnosti Diamond design.

 

 

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/rimske-rolety/

1 comment

  1. admin

    nejdřív je na čase si vybrat nějaké eurobydleni.cz/byty/prodej/ a teprve potom začít řešit jejich interiér

Napsat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít