«

»

Kvě 25 2015

Print this Příspěvek

Robotická sekačka zvládne trávník za vás

Robotická sekačkaPotřebujete posekat trávník okolo domu a nechce se vám do toho? Nevadí, když si koupíte robotickou sekačku Honda Miimo, budete mít o krásný střih vaší travnaté plochy postaráno a sami nebudete muset vynaložit žádnou fyzickou námahu. Navíc tak ušetříte čas, který budete moci využít mnohem příjemněji třeba s rodinou a blízkými. Podívejme se tedy podrobněji, na jakém principu tedy tento přístroj funguje a na jeho další přednosti.

Precizní posečení vymezeného prostoru

Moderní robotická sekačka Honda Miimo dokáže precizně posekat přesně prostor, který jí sami vymezíte. Místo, které má být posekáno, je označeno drátkem, jenž je ukrytý pod travním drnem. Drátek si pohodlně rozmístíte v okolí plotu, jezírek anebo jiných míst, kam se sekačka nesmí dostat. Přístroj tak v žádném případě neujede otevřenou bránou a nedostane se také třeba na okrasný záhon. Rozhodně se nejedná o nedokonalý princip fungování podobný jako u robotického vysavače.

Bezpečnost na prvním místě

Automatická sekačka Honda Miimo je maximálně bezpečná. Žádného úrazu se nemusíte obávat především proto, že při jakémkoli vnějším kontaktu s jejím tělem dojde k úplnému zastavení, což platí i pro nůž. Pokud tedy třeba přístroj nadzvedneme, nůž se okamžitě zastaví a zůstane stát. Navíc je umístěn daleko od plastového těla, takže nehrozí, že by mohl někoho zranit.

Další přednosti robotické sekačky

Velkou výhodou je možnost úpravy travnaté plochy v jakémkoli počasí. Sucho, vlhko ani chlad nejsou žádnou překážkou. To samé platí i o nočním sečení trávy. Díky maximálně tichému chodu stroje si to budete moci bez potíží dovolit. Po posečení trávníků zůstane na jeho povrchu velmi jemný mulč, který se pohodlně rozprostře kolem. Když automatická sekačka dokončí svou práci, zajede do doku a opět se bude nabíjet. Poslat ji tam můžete klidně i vy sami, a to klidně i chytrým telefonem, jímž lze stroj ovládat.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/roboticka-sekacka-zvladne-travnik-za-vas/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít