«

»

Říj 09 2013

Print this Příspěvek

Skvělá nabídka venkovních žaluzií a rolet

gallery13

Kvalitní zastínění oken je dnes již jakousi samozřejmostí. Ve většině domácností jsou k dispozici interiérové žaluzie. Ty sice nevypadají špatně, nicméně z hlediska zastínění oken nejsou stoprocentní a jejich údržba je často také poměrně problematická.

Ideálním řešením dneška jsou zejména venkovní žaluzie a rolety. Právě ony totiž mohou přinést mnoho inovací, které vám z pohledu pohodlného a příjemného bydlení doslova učarují. Začneme-li venkovními žaluziemi, tak jejich hlavní devízou je především neotřelý design. Venkovní žaluzie vypadají hezky, a to v mnohých barvách, které jsou schopny se přizpůsobit fasádě domu.

Venkovní žaluzie jsou také skvěle omyvatelné a není problém je očistit pouhým proudem vody. Stačí k tomu vysokotlaký čistič anebo i klasické hadice s rozprašovačem. Venkovní žaluzie jsou také maximálně pohodné z hlediska ovládání. To lze řešit jak klasickou manuální klikou, tak především díky elektrické energii. Pouhým stiskem tlačítka tak dochází k obracení žaluzií a jejich pohybu. Vybrat si lze lamely třech typů, a to lamely bez lemu Z, C anebo F.

Výborné jsou i venkovní rolety, které je možné ukotvit i do míst, kde již nemohou být realizovány venkovní žaluzie. Venkovní rolety zajíždějí do kazety, jejíž velikost se odvíjí od velikosti samotné rolety. Ta se odvíjí od konkrétních rozměrů okna. Venkovní rolety nabídnou velké množství barev a taktéž více typů ovládání. Možné je přitom roletu ovládat jak ručně, tak i elektricky. Pokud si chcete vybrat z opravdu kvalitních rolet a žaluzií, pak volte webové stránky unoal.cz. V nabídce této společnosti jsou vysoce jakostní venkovní žaluzie a rolety různých barev a designových provedení. Zvolit pravé řešení šité na míru konkrétní domácnosti anebo firmě může prakticky každý.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/skvela-nabidka-venkovnich-zaluzii-a-rolet/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít