«

»

Srp 02 2013

Print this Příspěvek

Spolehlivé zateplení budov

939091_houses___Tepelné úniky jsou u kterýchkoli domů pochopitelně nežádoucí a mnozí lidé nejsou zrovna rádi, když musí za topení platit obrovské finanční částky. Ideální je nechat si vlastní dům zateplit tak, aby teplo neutíkalo ven a vy byste si mohli bez větších potíží užívat příjemných chvilek i v době, kdy venku panuje tvrdá zima. Jaké jsou tedy možnosti zateplování?

Asi největší klasikou je v současnosti zateplení venkovního pláště domů. To se realizuje většinou prostřednictvím minerální vaty anebo polystyrénu. Je jen na každém člověku, co zvolí. Například zateplení střechy můžete objednat na webu https://www.psgroup.sk. Když se rozhodnete například pro zateplení polystyrénem, tak není od věci přemýšlet o tom, jaká bude jeho tloušťka. Ta se odvíjí především od toho, jaká je síla cihly, z níž je dům stavěn. Nejčastěji se volí deset centimetrů široký polystyrén, který je schopen dokonale ochránit dům a zamezit zbytečným tepelným únikům.

Mimo klasické fasádní zateplování se dá řešit i zateplení jiných částí domu. Na mysli máme zejména zateplení krovů anebo stropů. Jestliže máte přízemní stavbu typu bungalovu, pak je tento typ zateplení asi největší klasikou. Vše je možné realizovat podobně, jako tomu bylo u zateplení vnějšího pláště budovy. U bungalovů dochází k největším tepelným únikům právě stropem. Když se podíváte zde, budete mít k dispozici mnohé zajímavé realizace zateplení, které mohou být právě řešeny na vašem domě. Z materiálového hlediska je spíše uplatňováno zateplení prostřednictvím minerální vaty. Zapomenout ale nelze ani na zateplení chytrou izolací foukaného typu. Tato izolace je naprosto precizní a je schopna izolovat stropy přesně tak, že se přizpůsobí prostoru, který se nachází mezi podhledem a podkrovím.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/spolehlive-zatepleni-budov/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít