«

»

Zář 13 2013

Print this Příspěvek

Stylové srubové domy lákají stále víc

Postavit si krásný domek dnes může prakticky každý. Pokud ale toužíte po něčem výjimečném, pak jsou pro vás určeny srubové domy. Postavit takovýto dům není s pomocí profesionální společnosti žádný problém. Jedná e o stavbu, která disponuje celou řadou výhod. Ostatně ideální je navštívit webové stránky woodlife.cz, na kterých je možné si mnohé o takovýchto stavbách přečíst a potažmo se i domluvit na potenciální spolupráci. Podívejme se tedy konkrétněji na výhody roubenek a na možnosti, které se vám naskýtají

Výhody srubových domů

 Základní výhodou roubenky je její neocenitelný design. Vzhled srubového domu je naprosto skvělý. Dřevo představuje ryze přírodní materiál, který není nijak křehký a navíc disponuje dostatečnou elasticitou. Díky dřevu a jeho antistatickým vlastnostem nedochází k víření prachu v místnostech. Jinak se jedná také o vynikající regulátor vlhkosti. Dřevo je schopno efektivně vyrovnávat svou vlhkost. Z vlhkého vzduchu vlhkost přijímá a při minimální vlhkosti ji zase odevzdává. Roubenky si jsou schopny udržet vlhkost od 40% do 60%.

Stavba navěky

Již dlouho si lidé uvědomují, že při dodržení všech pravidel stavby roubenky tento dům vydrží prakticky navěky. Spolehnout se taktéž mohou majitelé roubenky na příjemný život v přirozeném prostředí, který hned tak neomrzí. Vynikající je i doba zátopu v takovéto roubence, která činí zhruba pouhých 30 minut.

Libovolné konstrukce srubových domů

Vybrat i můžete také různé zajímavé konstrukce srubových domů. Projekt jsou různé a postavit si můžete nechat jak klasické jednoduché roubenky se sedlovou střechou, tak i složité srubové domy, které svým tvarem mohu připomínat klasickou stavbu. Hezky vypadají i víkendové srubové domy či standardní chaty. Výběr je zkrátka obrovský a přizpůsobí se vašemu přání.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/stylove-srubove-domy-lakaji-stale-vic/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít