«

»

Úno 17 2014

Print this Příspěvek

Tepelná čerpadla jsou nejmodernějším způsobem vytápění

klimrapid-logo-150Přemýšlíte nad tím, jaký je nejlepší způsob vytápění? Jaký typ se vám skutečně vyplatí? Odpověď je jednoduchá – jsou to tepelná čerpadla. Tepelná čerpadla mají mnoho prokazatelných výhod – teplo čerpají z okolního prostředí a tak jsou levná a ekologická, investice, kterou při pořízení tepelného čerpadla vynaložíte, se vám velmi rychle vrátí a úspory a provozních náklady se pohybují okolo 70%.

Nebojte se jít s dobou a seznamte se s nabídkou společnosti Klima Rapid, která se zabývá prodejem tepelných čerpadel a nabízí také veškerý potřebný servis již od roku 1994. Tepelná čerpadla vás zbaví závislosti na drahých energiích. Společnost Klima Rapid vám nabízí širokou nabídku tepelných čerpadel, pojďme se s nimi nyní seznámit.

Tepelná čerpadla můžeme rozdělit na několik druhů. Prvním jsou tepelná čerpadla vzduch voda. Klima Rapid nabízí tepelná čerpadla vzduch voda od prověřených značek, jako je Daikin, Panasonic nebo Sanyo. Nabízené tepelná čerpadla navíc odpovídají všem podmínkám dotačního programu Zelená úsporám. Při žádostech o dotace tak nebudete mít žádné problémy.

Tepelná čerpadla Daikin čerpají teplo z venkovního vzduchu a pomocí výměníku pak toto teplo využívají k vytápění nebo ohřevu vody. Topnou vodu ohřejí až na 80 stupňů Celsia! Navíc jsou vhodné pro naše klimatické podmínky, neboť bez problémů fungují až do -25 stupňů Celsia. Tepelná čerpadla Sanyo mají tu výhodu, že k nim můžete připojit i řízené větrání a mají také velmi tichý provoz.

Dalším druhem jsou tepelná čerpadla vzduch vzduch, které zvládají své funkce až do -15 stupňů Celsia. Jsou tak vhodné zejména pro níže položené oblasti. Společnost Klima Rapid nabízí tepelná čerpadla vzduch vzduch od značek MIDEA, Panasonic a Daikin. Součástí její nabídky je také montáž a servis veškerých nabízených tepelných čerpadel. Klima Rapid dále nabízí také klimatizace, ventilátory a čističe vzduchu.

Pokud potřebujete více informací, neváhejte navštívit naše webové stránky http://www.klimarapid.cz/ nebo nám zavolejte na naši zelenou 800 100 343. Zboží samozřejmě můžete také zakoupit on-line na našem e-shopu http://obchod.klimarapid.cz/

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/tepelna-cerpadla-jsou-nejmodernejsim-zpusobem-vytapeni/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít