«

»

Zář 24 2013

Print this Příspěvek

Tipy na luxusní bydlení v Praze

obr-finepBydlení v hlavním městě České republiky je v současné době hodně moderní, a to nejenom kvůli prestiži, kterou představuje. Nabídka bytů v Praze je velmi bohatá a zájemci si mohou vybírat opravdu krásné bydlení. Podívejme se tedy na některé zajímavé tipy na bydlení v Praze. Tím prvním bude bydlení v katastru Prahy 5. Bydlení v rezidenci Britská čtvrť je skutečně lákavé, a to hned z několika důvodů.

Tím prvním může být již jen samotný vzhled bytů. Rezidenční objekty Britská čtvrť III a Britská čtvrť IV se vyznačují nádhernými výhledy. Bytů je zde k dispozici více než dost. Jen Britská čtvrť IV nabízí celkem 137 bytů. Dispozičně je možné volit od nejmenších bytů 1+kk, které mají výměru 37,9m2 až po prostorné byty 4+kk o rozloze maximálně 119,8m2. Byty v Praze 5 nabídnou i bezbariérový přístup a v jejich sousedství se nachází i dětské hřiště. Parkovat tady mohou majitelé bytů jak v garážích, tak i na venkovním stání. Samozřejmostí je i vynikající dostupnost této části Prahy. K MHD je to pouhou jednu minutu chůze.

Skvělé možnosti bydleni nabízejí ale taktéž projekty v jiných částech Prahy. V současnosti nabízí moderní byty Praha 9, kde se dají koupit byty v rámci projektu Prosek Park. Momentálně figuruje v nabídce etapa Prosek Park V. V jeho rámci je zbudováno celkem 104 bytů. Prostorově začínají byty na 25,4 m2 a končí na 118,6 m2. V okolí Prosek Parku je plná občanská vybavenost, takže se majitelé bytových jednotek mohou spolehnutu na možnosti využití mateřské školky a školy. Zmínit je třeba i síť obchodů, dostupnost lékaře a mnohé ostatní služby. K zastávce metra je to z Prosek Parku 3 minuty a k autobusu pouhou minutu. Prodej nebytových prostor Praha v této čtvrti také poskytne, takže lze spojit bydlení i s podnikáním. Rozhodně se dá s čeho vybírat a skvělé luxusní bydlení třeba čeká právě na vás.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/tipy-na-luxusni-bydleni-v-praze/

2 comments

  1. admin

    vyberte si do svého domova i koberce, u kterých máte jistotu kvality

  2. admin

    je pravda, že byty na prodej v Praze jsou v trošku jiných cennových relacích, ale na druhou stranu je to vynikající investice, která neztrácí na své hodnotě

Napsat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít