«

»

Zář 25 2016

Print this Příspěvek

Venkovní rolety jako funkční doplněk

venkovni_rolety_ostresany2Zastínění interiéru jakéhokoli domu je velmi důležité. Přespřílišné množství světla a tepla nám může neskutečně znepříjemňovat život. Pravda je taková, že nejčastěji se řeší stínění klasickými interiérovými žaluziemi, které ale mnohdy nevypadají příliš vzhledně a také nedokážou nabídnout spolehlivé stínění se vším všudy. Výbornou volbou jsou proto venkovní rolety. Právě na jejich přednosti se zaměříme v následujících řádcích. V čem tedy vynikají a proč si je pořídit?

Už žádné nechtěné světlo

Zatímco klasické interiérové žaluzie a podobné stínění dokáže zabraňovat sluníčku ve vniku do interiéru pouze částečně,venkovní rolety jsou v tomto stoprocentní. Budete to právě vy, kdo si navolí jejich náklon dle potřeby. Jestliže budete potřebovat kompletní zatemnění, pak si navolíte takový úhel, aby došlo k vytvoření nepropustné clony. Jestliže ale budete chtít zastínit pouze částečně, máte také jedinečnou šanci. Pouhým tlačítkem na dálkovém ovladači si navolíte všechno přesně podle potřeby.

Optimální izolační vlastnosti

Zatímco vnitřní stínění je koncipováno pouze k tomu, aby bylo zabráněno slunečnímu svitu, venkovní rolety se podílejí na celkových vynikajících tepelně izolačních vlastnostech objektu. Při kompletním zatažení slouží jako vynikající izolace. Teplo z interiéru se nedostává ven a vy budete moci ušetřit za vytápění nemalé částky. Počáteční investice do venkovních rolet se vám tak velmi rychle vrátí.

Nakupujte u profesionálů

Jakékoli venkovní rolety se vyplatí nakoupit u profesionálů, kteří se v oboru pohybují již spousty let. Výbornou volbou je společnost 3mont nabízející venkovní rolety schopné také zamezit okolnímu hluku, a navíc pomohou ochránit vaše obydlí před nezvanými návštěvami. Vzhledově přitom dokážou korespondovat s celkovým vzhledem nemovitosti. Její celkový vzhled tak bude perfektní.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/venkovni-rolety-jako-funkcni-doplnek/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít