«

»

Led 06 2014

Print this Příspěvek

Výběr klimatizace do domácnosti

klimatizace PanasonicKlimatizace patří mezi již v současnosti nedílné součásti interiéru jak různých veřejných kanceláří, tak i domácností. Uvažujete-li o nákupu klimatizace, můžete klidně vybírat hned z několika různých typů. Podívejme se tedy přesně na jednotlivé druhy klimatizací, které mohou přinést vaší domácnosti příjemný vzduch i v letních horkých měsících.

 

Mobilní klimatizace

 

Jednu z nejideálnějších variant pro domácnosti je v každém případě mobilní klimatizace. Ta je nejjednodušší a nejlevnější. Potřebujete-li rychle koupit obyčejnou klimatizaci do bytu, pak se vám právě tato bude hodit. Mobilní klimatizace je maximálně tichá, jelikož disponuje kvalitním kompresorem. Jednotka by měla disponovat funkcí autorestart zajišťující automatické spuštění klimatizace v případě výpadku proudu. Přemístění klimatizace musí být také jednoduché a zvládnout by to měla i žena. Zapomenout nelze ani na dálkové ovládání a ekologické chladivo.

 

Pevná či centrální klimatizace

 

Centrální klimatizace je třeba vybírat podle toho, jak velké prostory mají pojmout. Rozhodně není špatné volit klimatizace typu Split, jež jsou ideální variantou pro rodinné domy. Tato klimatizace je složena z jedné venkovní a jedné vnitřní klimatizační jednotky. Může se ale jednat i o provedení Multisplit, kdy je na venkovní jednotku připojeno několik jednotek vnitřních. U firem se vyplatí ve větších prostorách spíše centrální klimatizační systémy, které fungují principiálně stejně jako tepelná čerpadla vzduch- vzduch.

 

Spolehněte se na profesionály

 

Chcete-li koupit skutečně opravdovou kvalitu za solidní cenu, pak volte společnost Klima Rapid. Ta zastupuje na českém trhu hned několik nejvýznamnějších značek klimatizací. Jmenovat můžeme například klimatizace Mideo, Daikin, Panasonic, Sanyo anebo Toshiba, Mitsubishi či Fujitsu. Ostatně pro více informací můžete navštívit web www.klimarapid.cz či využít zelené linky 800 100 343. Rozhodnete-li se pro koupi klimatizace, máte možnost na eshopu této společnosti obchod.klimarapid.cz.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/vyber-klimatizace-do-domacnosti/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít