«

»

Lis 24 2013

Print this Příspěvek

Vyberte si hezké katalogové domy

1282183_rock_front_stucco_ranchVýstavba nových domů je v současné době v poměrně velkém rozmachu, jelikož většina lidí si chce postavit nové krásné bydlení. Netoužíte-li po vlastním projektu, který bude vyloženě podle vašich vlastních představ, můžete si klidně najít kvalitní typové projekty domů, které byly naprojektovány k pohodovému a příjemnému bydlení moderního charakteru. Popravdě řečeno, mnohé projekty domů nejsou z hlediska svého uspořádání vůbec jednoduché a mnozí lidé je nejsou schopni sami zvládnout. Většina projektantů také logicky vezme více peněz za to, že naprojektují ten či onen dům.
Velmi dobře vypadají především katalogové domy od Erlis.sk. Jedná se o domy, které jsou vyobrazeny jednak v katalozích společnosti, která je schopna tyto domy realizovat, a to jak v podobě hrubé stavby, tak i v podobě na klíč, tedy včetně i ostatních potřebných řemeslných prací. Moderní katalogové domy splňují veškeré požadavky lidí na bydlení v životním prostoru dle jejich přání.
Katalogové domy jsou konstruovány také dle různých parametrů, mezi které se řadí například energetická nenáročnost stavby anebo umístění pokojů podle světových stran. Projekty domů tohoto typu zajistí kvalitní bydlení v různých typech staveb. Jednat se klidně může o klasické zděné domky anebo o dřevostavby. Právě ty jsou charakteristické i rychlostí výstavby. Ve svém novém domě tak můžete bydlet bez větších problémů do několika měsíců. Při realizaci na klíč je všechno ještě mnohem rychlejší. Projekty domů si můžete prohlédnout na tomto odkazu.
Co se týká celkového vzhledu a dispozičního uspořádání domu, tak se jedná o klasické patrové domy, ale také o bungalovy. Právě ty se jeví jaké nejvýhodnější varianta v místech, kde je dostatečné množství prostoru pro takovouto stavbu. Bungalovy jsou vynikající absencí schodů, které se na stáří zdolávají složitě.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/vyberte-si-hezke-katalogove-domy/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít