«

»

Úno 16 2015

Print this Příspěvek

Vyberte si kvalitní zahradní nůžky

Zahradní nůžkyZima se pomalu chýlí ke konci a vaše zahrada si bude zase vyžadovat pravidelnou údržbu. Jednou z prvních činností, již bude zapotřebí realizovat, bude bezesporu stříhání ovocných stromů a úprava keřů. Pokud se vám v minulosti zdála tato činnost nepříjemná a zdlouhavá, pak jste pravděpodobně neměli kvalitní nástroje. Je tedy na čase poohlédnout se po zahradních nůžkách, které vám budu skvělým pomocníkem. Podívejme se proto na některé základní modely a na možnosti jejich výhodného nákupu.

Kovadlinkové zahradní nůžky na dřevnaté větvičky

Jakousi klasiku představují zejména kovadlinkové zahradní nůžky. Jsou určené především na stříhání starších dřevnatých větviček. Zvolíte-li model Classic Gardena, budete mít k dispozici vynikající nástroj, který si poradí i se silnějšími proutky. Skloněná stříhací hlava je vybavena horním nožem a povlakem zamezujícím ulpívání zbytků stříhaného materiálu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť se dvěma možnostmi úchopu slibuje silný a skutečně rychlý střih. Maximální průměr stříhané větve by měl činit 18 mm.

S ráčnovými nůžkami se nenadřete

Potřebujete stříhat silnější větve a bojíte se, že byste to s obyčejnými nůžkami nezvládli? Pořiďte si ráčnové zahradní nůžky a budete mít klid. Ergonomický střih bude s tímto efektivním nástrojem zaručen. Ráčna se přesně dovede přizpůsobit průměru větve. Na tři tahy tak můžete jednoduše přestřihnout i silnější kusy, které by s ostatními typy nůžek nebylo možné zvládnout.

Vyberte si z pestrého sortimentu

Modelů zahradních nůžek je dnes velké množství a volit můžete přesně takové, které budete potřebovat. Tedy alespoň v eshopu krapacek.cz. V jeho nabídce jsou modely světoznámé značky Gardena. Vybírat si ale budete moci klidně i další sortiment typu rukavic a jiných pomůcek. Prohlédnout si zboží můžete klidně i v kamenné prodejně nacházející se v Průhonicích.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/vyberte-si-kvalitni-zahradni-nuzky/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít