«

»

Zář 03 2013

Print this Příspěvek

Vybíráme moderní podlahy

Koupě podlahového materiálu a samotná realizace podlahy je velmi důležitá, jelikož podlahy má člověk v domě anebo bytě na několik desítek let. Ideální je proto najít si některou zajímavou podlahu a nechat si ji položit profesionální firmou mající s pokládáním podlah dlouholeté zkušenosti.

Vynikající volbou jsou zejména podlaháři v Jihlavě, kteří nabízejí spousty různých druhů podlah a také maximálně obezřetnou a přesnou práci. Pokud se zaměříme na některé podlahy z nabídky této společnosti, pak jakousi klasiku představují hlavně dřevěné podlahy, jež mají vynikající vlastnosti. Dřevo je ryze přírodním materiálem, jenž si uschovává svůj charakter a na podlaze působí útulně. Obrovské množství dekorů dřevěných podlah umožňuje výběr a vy si budete moci najít přesně takovou podlahu, která se přizpůsobí typu interiéru. Podlahářství Jihlava ale nabídne i méně tradiční podlahy, které bez větších potíží za solidní ceny položí. Na mysli máme kupříkladu korkové podlahy anebo podlahy z bambusu. Právě on se stal jedním nejpoužívanějších materiálů současnosti. Bambus vypadá v obývacím pokoji, ale i v jiných místnostech poměrně neotřele a lze se na něj spolehnout i z hlediska jeho výdrže. Pokud nepatříte mezi příznivce přírodních materiálů a dáváte-li raději přednost umělé hmotě, pak jsou pro vás jakoby stvořená rozličná linolea, která mohou vydržet i vysokou zátěž.

Zapomenout bychom neměli ani na materiál budoucnosti, jímž je bezesporu marmoleum. To působí na podlaze teple a vypadá ryze nadčasově. Kvalitní podlahy Jihlava zkrátka nabídne v různých variantách. Když budete chtít sice přírodní, ale ne příliš standardní provedení podlahy, pak není problém spolehnout se ani na kamenné podlahy. Jejich vzhled je majestátní a rozhodně nemusí být pouze doménou zahrad a venkovních posezení.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/vybirame-moderni-podlahy/

1 comment

  1. admin

    příjemné a velice nenáročné ekologické podlahy vytvoří z vaší domácnosti opravdový kus domova, přesvědčit se samozřejmě můžete každý na vlastní kůži

Napsat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít