«

»

Srp 16 2013

Print this Příspěvek

Výhody dřevostavby

1282183_rock_front_stucco_ranchPostavit si vlastní dům je v současné době vcelku jednoduché, a to hlavně díky velkému množství možností, které se nám nabízejí. Jednu z těchto alternativ stavby domu představují dřevostavby.  V dobách dřívějších jsme se s něčím takovým, jako jsou dřevostavby, mohli setkat jen velmi složitě. Dnes naopak začínají převládat. Ostatně jako příklad můžeme uvést třeba Spojené státy americké, kde je dřevostaveb obrovská spousta. Divit se tomuto nemůžeme. Dřevostavby nabízejí hned několik výhod, díky nimž se lidé rozhodují pro jejich stavbu.

V první řadě se jedná o domy, jejichž základem je dřevo, tedy přírodní materiál. Dřevo má vynikající vlastnosti a je možné jej jakkoli tvarovat, o čemž se můžete přesvědčit zde. Nařezat desky dle potřeby není potíž a všechno lze zvládnout neskutečně rychle, což samozřejmě souvisí s dalším plusem dřevostaveb, kterým je rychlost samotné stavby domu. Ten může být postaven klidně i do několika měsíců.

U klasických domů zděného charakteru toto možné není. Dřevostavby jsou stavěny v drtivé většině případů na klíč, takže na stavbě nebudete muset jakkoli participovat. Vození těžkých koleček s maltou a další záležitosti tak odpadají. Moderní dřevostavby vypadají perfektně, a když je na nich již omítka, tak je prakticky od klasických domů nelze rozeznat. Díky tepelně izolačním vlastnostem můžeme s klidem tvrdit, že jde i o maximálně úsporné stavby. Může se stát, že vaše úspora na topení bude činit klidně i několik tisíc korun ročně. Jestliže se chcete podívat na materiál, z něhož se dřevostavby staví, pak je ideální navštívit webové stránky http://www.woodmarket.eu, kde nakoupíte i dřevotřískové desky. Dřevo se tady dá také koupit, a to za velmi solidní ceny. Volit můžete kterékoli kusy dřeva včetně palubních desek, osb desek a jiných specifických tvarů.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/vyhody-drevostavby/

1 comment

  1. admin

    pro kvalitní dřevostavby nemusíte chodit daleko, stačí si vybrat vhodné dodavatele, se kterými budete spokojeni, přeci jen dřevostavbu tak často nestavíte, proto je lepší mít profesionály

Napsat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít