«

»

Led 13 2017

Print this Příspěvek

Zabouchli jste si vchodové dveře? Obraťte se na profesionály

ZTSPřišli jste domů a zjistili, že nemáte klíče od vchodových dveří? Po chvíli vzpomínání jste se dopátrali, kde jsou? Zapomněli jste si je zkrátka doma. Situace velmi nepříjemná, leč ne neřešitelná. I proto se vyplatí znát profesionály, kteří se dokážou o všechno postarat a váš přístup do interiéru opět obnoví. Naším tipem je Záchranná technická služba označovaná jako ZTS, která se o veškeré zámečnické práce a o mnohé jiné činnosti postará. Představme si ji tedy podrobněji.

Komplexní havarijní servis

Když se vám stane tato nemilá situace o půlnoci, můžete se spolehnout na nonstop havarijní servis se vším všudy. Zámečník ze ZTS se dokáže dostat do jakéhokoli interiéru včetně automobilů. I u nich se bohužel mnohdy stává, že klíče od zapalování zůstanou na sedačce nebo ve skříňce u spolujezdce. Součástí služeb, které nabízejí zámečníci z této společnosti, jsou mimo jiné také opravy po vloupání anebo nezbytné nouzové zabezpečení konkrétní budovy, případně bytu či jiného objektu. Potřebujete vyrobit a osadit mříže? Můžete se spolehnout. Z dalších služeb jmenujme výměny dveří jak v interiéru, tak i těch venkovních, případně dvířek od spínacích skříní. Zapomenout nelze ani na výměnu skel, a to jak klasických, tak i bezpečnostních a na bezpečnostní nátěry.

Spolehněte se i na další služby

ZTS nabízí i spousty dalších služeb. Když je zapotřebí elektrikář, máte jej mít. V kterékoli domácnosti se velmi často stává, že vypadnou pojistky, pokazí se spotřebič anebo dojde k jiným problémů spojených s elektřinou. Opomenout nesmíme ani výměnu skel. Čas od času se nějaká ta skleněná tabule vysype a je zapotřebí spolehlivý sklenář. Toho mimo jiné také ZTS nabídne. Obrátit se na tuto společnost můžete i při obtížích s topením či plynem. Jste-li z Prahy a okolí, vaše potíže budou odstraněny doslova expresně.

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/zabouchli-jste-si-vchodove-dvere-obratte-se-na-profesionaly/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít