«

»

Led 31 2017

Print this Příspěvek

Zahradní párty stan: Rychlé a efektivní zastřešení

Párty stanVoňavé léto, skvělé speciality na grilu, teplo a pohodlí se svými nejbližšími. Kdo by se na takovouto idylu netěšil? Asi každý z nás. Užívat si života na zahradě, v sadu nebo kdekoli jinde v exteriéru je neskutečně příjemné. Nesmí vás ovšem zaskočit nepříjemné rozmary počasí! Máte-li doma velkou krytou pergolu, případně altán, můžete s klidem vyhlížet následující letní sezonu. Ani v opačném případě ale není zapotřebí nijak výrazně zoufat! Zahradní párty stany totiž zakrytí jakéhokoli prostoru dokážou obstarat rychle, levně a stylově! Nevěříte? My vás o tom přesvědčíme.

Sázka na zahradní párty stany se vyplatí

Moderní zahradní stany se vyznačují maximálním důrazem na detail, a to jak z hlediska funkčního, tak i z pohledu celkové vizáže. Začít bychom měli samotnou praktičností. Chybí vám dostatek stínu? Bez problémů si stačí postavit některý z modelů. Vše vám zabere několik málo minut, a navíc získáte i ochranu před deštěm. Látky, z nichž jsou zahradní párty stany ušité, disponují nepromokavou vrstvou, takže vás nějaká ta kapka deště nemůže v žádném případě nijak výrazně rozházet.

Soustřeďte se na materiál

 

Při volbě tohoto mobilního zastřešení se soustřeďte především na materiál, z něhož je vyrobeno. Začít můžeme například konstrukcí, jejímž základem musí být kvalitní kov požadované tloušťky opatřený povrchovým nástřikem. Ten je většinou vyveden v bílé barvě. Nezapomínejte ani na látku. Nemělo by se stát, že za několik dní bude od slunce natolik vyšisovaná, aby došlo do jisté míry ke změně barevného odstínu! Stejně tak se nemůže roztrhnout v momentu, když přijde nečekaný vítr.

Moderní zahradní altány

Velikostně i vzhledově je možné volit jak klasické, tak i nůžkové stany, jež jsou tolik typické rychlou výstavbou. Zajímavě vypadají i zahradní altánky. Do jaké míry si vyladíte váš vlastní exteriér, je už pouze na vás a vašem vkusu.

 

Permanent link to this article: http://www.drevcel.cz/zahradni-party-stan-rychle-a-efektivni-zastreseni/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít